O technológii

Dezinfekcia „suchou hmlovinou“ je bez zmáčania povrchov, umožňuje celoplošne dezinfikovať všetky povrchy a predmety aj vo veľmi špecifických priestoroch bez nutnosti vypratávania. Bezdotyková dezinfekcia - bez oplachovania - bez utierania. Žiadna krížová kontaminácia. Požívame dezinfekčný prostriedok Sanosil® S010.

Sanosil® sú patentom chránené, bezchlórové, dezinfekčné a dezinfekčno-čistiace prostriedky, ktoré sa celosvetovo predávajú už od roku 1982.
Jedná sa o ekologický produkt, ktorý nevytvára karcinogénne, mutagénne ani toxické rozpadné zlúčeniny, neohrozuje životné prostredie a hlavne nie je škodlivý pre ľudí a zvieratá. Ide o ekologickú dezinfekciu, ktorá je kombináciou peroxidu vodíka a koloidného striebra. Reakciou sa peroxid vodíka rozloží na vodu a kyslík a koloidné striebro ostáva na povrchu, aby ho dlhodobo chránilo. 

Dezinfekčný prostriedok Sanosil® S010:

Schválené Úradom verejného zdravotníctva SR, rozhodnutím č.1511/2014 v Bratislave 11.2.2014 Testovaný podľa normy SN EN 1500 laboratóriom Simec AG, certified by Swissmedic, Swiss Agency for Therapeutic Products.

Sanosil® S010 - bezpečne likviduje:
99,9999 % baktérií, vírusov a plesní, účinne likviduje koronavirus COVID-19, vrátane MRSA (Methicilín-Rezistentný Staphylo-coccus Aureus, H1N1 (prasacia chrípka), Rhinovirus, E.Coli, Salmonela, a ďalšie.

Sanosil® S010 - spoľahlivosť na maximum:
Pri dezinfekcií garantujeme účinnosť 99,9999% výsledok čo je účinnosť Log6 a predstavuje úroveň sterilizácie  vďaka technológií Sanosil. 

Sanosil® S010 - je zárukou dlhodobého efektu dezinfekcie vďaka prítomnosti stopového množstva častíc koloídneho striebra, ktoré ako jediné po aplikácií ostávajú na povrchoch bez ovplyvnenia senzorických vlastností, tento systém je schválený na kontakt s potravinami bez nutnosti oplachovania a bez neutralizácie. 

Sanosil® je overený viac ako 30 ročnou praxou počas ktorej nebola potvrdená bakteriálna rezistencia.

Kontakty

 

tel.:  0948 948 369

JUDr. Norbert Takács
Róbert Friedrich

Pôsobisko

Košice, Slovensko
Po dohode aplikácia v rámci celej EU.

Kontaktný formulár

Správa bola odoslaná