Postup prác

Zariadenie na dezinfekciu je elektricky ovládaný prístroj, ktorý rozprašuje mikroskopické kvapky, menšie ako 10μm, ktoré nazývame „suchá hmla“.

Pomocou patentovanej trysky a stlačeného vzduchu sa v špeciálnych zariadeniach vytvorí jemná hmla ionizovaného dezinfekčného prostriedku, ktorá dokáže rýchlo a efektívne dezinfikovať priestory.
 
Nastriekané aerosólové častice majú dobré charakteristiky vznášania a ľahko sa rozšíria do celého priestoru. Po niekoľkých minútach sa ultra jemné kvapôčky usadia a zmáčajú všetky povrchy vnútri ošetrovanej oblasti. Kvapôčky dezinfekcie v podobe „suchej hmly“ sú také malé, že dokážu účinne zničiť vírusy a baktérie a zároveň nedochádza k zmáčaniu ľudí, predmetov a prostredia. Dezinfekcia „suchou hmlou“ nepoškodí a nezamočí cenné prístroje, jemnú elektroniku ani papier, nezanecháva na dezinfikovaných povrchoch žiadne mokré filmy alebo viditeľné usadeniny, priestor ostáva bez zápachu a chuti. 

 

Cenová ponuka je individuálna podľa druhu objektu, jeho členenia a umiestnenia. 
Základným parametrom je výmera v m2 a následný prepočet na m3.

V zariadeniach používame dezinfekciu Sanosil® S010 , ekologickú kombináciu peroxidu vodíka a striebra, ktorá nezaťažuje zdravotné prostredie a nemá žiadne vedľajšie účinky a je účinná na likvidáciu koronavírusu, ktorý spôsobuje ochorenie COVID-19
Tenký film použitého dezinfekčného prostriedku Sanosil® S010, dezinfikuje povrch a nezanecháva žiadne viditeľné usadeniny. Elektricky nabité ióny celkom vyplnia ošetrovaný priestor. Tento systém garantuje rovnomerné rozdelenie častíc dezinfekčného prípravku Sanosil® S010 na všetkých povrchoch v priestore, od kľučiek dvier po klávesnice počítačov.
V závislosti na podmienkach, po 90 minútach od skončenia dezinfekcie sa priestor môže znovu používať.

Kontakty

 

tel.:  0948 948 369

JUDr. Norbert Takács
Róbert Friedrich

Pôsobisko

Košice, Slovensko
Po dohode aplikácia v rámci celej EU.

Kontaktný formulár

Správa bola odoslaná