Prístroj AKIMist® “E”

AKIMIst® „E“ mobilná dezinfekčná jednotka - DryFog.
Potrebujete rýchlo a efektívne dezinfikovať svoje priestory? Priemyselný rozprašovač na suchú hmlu AKIMist je to správne riešenie. Rozprašuje mikroskopické kvapky, menšie ako 10μm, ktoré nazývame „suchá hmla“. Kvapôčky dezinfekcie v podobe suchej hmly sú také malé, že dokážu účinne zničiť vírusy a baktérie a zároveň nedochádza k zmáčaniu ľudí, predmetov a prostredia. Dezinfekcia „suchou hmlou“ nepoškodí a nezamočí cenné prístroje, jemnú elektroniku ani papier. 

Model priemyselného rozprašovača AKIMist má zloženie, ktoré je odolné voči účinkom rôznych chemikálií, vhodný pre použitie dezinfekcie Sanosil® S010 AG, ktorá predstavuje ekologickú kombináciu peroxidu vodíka a striebra, nezaťažuje zdravotné prostredie a nemá žiadne vedľajšie účinky.

„Suchú hmlu“ definujeme ako veľmi jemnú hmlu s rovnomerným stredným priemerom kvapiek (stredná veľkosť kvapiek hmly) 10 μm alebo menej.
Pretože mimoriadne jemné kvapky vytvorené prístrojom AKIMist ® „E“ DryFog  zostávajú nedotknuté bez prasknutia, keď prídu do kontaktu s predmetmi, ako sú steny a ľudia, tieto povrchy nárazom nezmáčajú.

Udržiavaním relatívnej vlhkosti vzduchu 50% pomocou nášho prístroja sa dramaticky redukujú studené vírusy, chrípkové vírusy (chrípka) a podobne, čím sa vytvárajú priaznivé podmienky pre budovanie imunity a zdravia obyvateľstva.

Kontakty

 

tel.:  0948 948 369

JUDr. Norbert Takács
Róbert Friedrich

Pôsobisko

Košice, Slovensko
Po dohode aplikácia v rámci celej EU.

Kontaktný formulár

Správa bola odoslaná