Prístroj Sanosil® Halo Fogger

Sanosil® Halo Fogger je elektricky ovládané zariadenie na jednoduchú a efektívnu aerosólovú aplikáciu dezinfekčných prostriedkov Sanosil®. Nastriekané aerosólové častice majú dobré charakteristiky vznášania a ľahko sa rozšíria do celého priestoru. Po niekoľkých minútach sa ultra jemné kvapôčky usadia a zmáčajú všetky povrchy vnútri ošetrovanej oblasti. Tenký film použitého dezinfekčného prostriedku Sanosil®  S010 dezinfikuje povrch a nezanecháva žiadne viditeľné usadeniny.

Pomocou patentovanej trysky a stlačeného vzduchu sa v špeciálnych zariadeniach vytvorí jemná suchá hmla ionizovaného dezinfekčného prostriedku Sanosil®.

Systém dezinfekcie suchou hmlovinou je ako jediný certifikovaný s použitím zariadenia Sanosil® Halo Fogger  a dezinfekčnými prostriedkami Sanosil®. 

VIAC:

Pomocou patentovanej trysky a stlačeného vzduchu sa v špeciálnych zariadeniach vytvorí jemná hmla ionizovaného dezinfekčného prostriedku Sanosil®. 

Systém dezinfekcie suchou hmlovinou je ako jediný certifikovaný s použitím zariadenia Sanosil Halo a Sanosil Q-Jet a dezinfekčnými prostriedkami Sanosil®. 

V prípade používania iných zariadení na tvorbu hmloviny ionizovaného dezinfekčného prostriedku Sanosil® si musíte byť vedomí tejto skutočnosti!

Sanosil® Halo Fogger – ochrana pred infekciou. Bezdotyková dezinfekcia - bez oplachovania - bez utierania. Žiadna krížová kontaminácia.

Sanosil® Halo Fogger je elektricky ovládané zariadenie na jednoduchú a efektívnu aerosólovú aplikáciu dezinfekčných prostriedkov Sanosil®. Nastriekané aerosólové častice majú dobré charakteristiky vznášania a ľahko sa rozšíria do celého priestoru. Po niekoľkých minútach sa ultra jemné kvapôčky usadia a zmáčajú všetky povrchy vnútri ošetrovanej oblasti. Tenký film použitého dezinfekčného prostriedku Sanosil S010 dezinfikuje povrch a nezanecháva žiadne viditeľné usadeniny.

Bezpečná a jednoduchá manipulácia:
po stlačení tlačidla je miestnosť automaticky zahmlená v priebehu niekoľkých minút. V závislosti na podmienkach, po 90 minútach od skončenia dezinfekcie sa priestor môže znovu používať.

Spoľahlivosť:
veľmi jemný aerosól sa šíri do všetkých častí miestnosti vrátane rohov a ťažko dostupných miest a na povrchoch zanecháva tenký film dezinfekčného prostriedku. Elektricky nabité ióny celkom vyplnia ošetrovaný priestor. Tento systém garantuje rovnomerné rozdelenie častíc dezinfekčného prípravku Sanosil na všetkých povrchoch v priestore, od kľučiek dvier po klávesnice počítačov.

Bezpečne likviduje:
99,99 % baktérií, vírusov a plesní, vrátane MRSA (Methicilín-Rezistentný Staphylococcus Aureus, H1N1 (prasacia chrípka), Rhinovirus, E.Coli, Salmonela, a ďalšie.

Žiadna práca:
Sanosil Halo nevyžaduje žiaden obslužný personál. Po stlačení tlačidla Štart, dezinfekčný program beží úplne automaticky.

Čisté riešenie:
Sanosil Halo nezanecháva na dezinfikovaných povrchoch žiadne mokré filmy alebo viditeľné usadeniny. Bez zápachu a chuti. Ideálne riešenie pre komplexnú dezinfekciu.

Testy podľa  US EPA (United States Environmental Protection Agency)

Vírusy

 

Zariadenia typu Sanosil Q-Jet používajú bez výnimky spoľahlivú turbínovú techniku.

Sanosil Q-Jet séria sa skladá z 3 rôznych modelov automatických aerosólových dezinfekčných zariadení, ktoré môže bez problémov pokryť všetky potreby zákazníkov týkajúce sa profesionálnej a bezpečnej dezinfekcie priestorov. Ľahký, kompaktný dizajn umožňuje ľahkú a jednoduchú dopravu (zariadenie je veľmi spratné a váži maximálne 15 kg).

V závislosti na modeli si môžete vybrať voliteľné príslušenstvo, ako je skrinka na kolieskach, (uľahčuje prepravu a umiestnenie v danom priestore), prepravný kufrík, predlžovaciu tryskovú hadicu (na dezinfekciu dutín, nádrží, tankov, ventilačných/klimatizačných potrubí a pod.) alebo tlačiarne pre záznam dezinfekčnej operácie.

Kontakty

 

tel.:  0948 948 369

JUDr. Norbert Takács
Róbert Friedrich

Pôsobisko

Košice, Slovensko
Po dohode aplikácia v rámci celej EU.

Kontaktný formulár

Správa bola odoslaná